ایده ای زیبا برای رسم نقاشی های سه بعدی همراه با الگو

شاید شما هم علاقه زیادی به شخصیت های کارتونی و سینمایی داشته باشید.اما همه ما می دانیم که کودکان ما علاقه زیبادی به برخی از شخصیت های محبوب کارتونی دارند. برای همین این بار ما در رونیتا برای شما ایده ای زیبا برای تزیین دکور و دکوراسیون اتاق کودکان شما تهیه نموده ایم.امیدوارم از این ایده زیبا در رونیتا استفاده نموده و با کمی خلاقیت می توانید تابلو های نقاشی سه بعدی زیبایی را خلق نمایید. با ما در ایده ای زیبا برای رسم نقاشی های سه بعدی همراه با الگو در رونیتا همراه باشید.
 f7jvgggigc3fm77-medium

ایده ای زیبا برای رسم نقاشی های سه بعدی همراه با الگو

مرحله ۱: الگو

f4hcq4tipiypn4d-medium

ما در اینجا برای شما الگوی سه بعدی اژدها را تهیه نموده ایم شما می توانید از این الگو و یا با استفاده از خلاقیت خود الگوی مجسمه خاصی را طراحی نموده و با آن نقاشی خود را رسم نمایید.

مرحله ۲: مدلسازی تابلو نقاشی

fyed2w2igclryt4-medium

همانند تصویر بالا شما می توانید با استفاده از کمی روزنامه و چسب چوب همانند تصویر مدل عروسک خود را به صورت سه بعدی رسم نمایید و با استفاده از چسب چوب به تابلوی نقاشی خود متصل نمایید. سعی کنید که الگوی شما سبک و تو خالی باشد تا برای اتصال آن به دیوار مشکلی نداشته باشید.برای ساخت عروسک و الگوی خود آموزش الگو سازی با روزنامه را در اینترنت جستجو نمایید.

download-3-copy-copy

مرحله ۳: الکترونیک برای نور دهی تابلو شما

fl3qmy7igclrytq-medium

همچنین شما می توانید با استفاده از یک برد الکترونیکی یک مدار روشنایی برای تابلو خود ایجاد نمایید که باعث زیبا تر شدن شود و حالت چراغ خوابی زیبا به تابلوی نقاشی شما خواهد داد.

مرحله ۴: نقاشی و قرار دادن مجسمه روی تابلو

ایده ای زیبا برای رسم نقاشی های سه بعدی همراه با الگو
ایده ای زیبا برای رسم نقاشی های سه بعدی همراه با الگو
مرحله بعد همانند تصویر  تابلوی نقاشی خود را تکمیل و آن را رنگ آمیزی نمایید و منتطر بمانید تا خشک شود.
امیدوارم از این ایده زیبا در رونیتا لذت برده باشید.

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *