۵ ایده خلاقانه برای آشپزی در طبیعت و تفریح

این بار در رونیتا برای شما کاربران عزیز ۵ ایده خلاقانه برای آشپزی در طبیعت و تفریح با دوستان و عزیزانتان را تهیه نموده ایم که با استفاده از این ایده های زیبا می توانید تفریحات هیجان انگیز تری داشته باشید. با ما در رونیتا همراه باشید.

5 ایده خلاقانه برای آشپزی در طبیعت و تفریح
5 ایده خلاقانه برای آشپزی در طبیعت و تفریح

۵ ایده خلاقانه برای آشپزی در طبیعت و تفریح

۱ . گوشت، پنیر یا ماهی تازه را در برگ های وحشی بپیچید.

این یک کلک کوچک است برای اینکه به غذایتان مزه تازگی بدهید، و امضای خودتان را پای آن بنشانید. از برگ های بزرگ مثل برگ گردو، برگ مو، برگ فندق، برگ گیلاس و دیگر درخت هایی که دور و برتان هستند استفاده کنید. کافی است مواد را داخل یک برگ بگذارید و دور آن را با یک ساقه ببندید تا مواد بیرون نیفتد. سپس آن را روی زغال و یا کنار آتش بگذارید. رطوبت برگ ها باعث می شود غذایتان آب پز شود و در کنار شعله آتش نسوزد.

۲ . آب را درون یک لیوان کاغذی جوش بیاورید.

بله. میدانستید که گذاشتن لیوان کاغذی پر از آب روی آتش خطر سوختگی ندارد؟ به دلیل اینکه نقطه جوش آب از نقطه سوختن کاغذ پایین تر است، می توانید با این کار خود را حرفه ای تر نشان دهید.

 

۳ . یک تخم مرغ در پوست پرتقال درست کنید.

این پروسه مثل ایده ی بالایی کار می کند، و میتواند گزینه خوبی برای یک صبحانه دلنشین باشد. داخل یک پرتقال را خالی کنید و نیمرو یا املت خوشمزه ای در آن درست کنید.

 

۴ . از یک فریزبی به عنوان تخته خرد کردن مواد استفاده کنید.

فریزبی یک بشقاب پلاستیکی است که برای یک ورزش استفاده میشود. طبیعتا باید قبل و بعد از استفاده، آن را تمیز کنید. اما همه فکر خواهند کرد شما یک نابغه هستید که می دانید از هر وسیله ای چه استفاده هایی می توانید بکنید.

 

۵ . یک وعده هیجان انگیز در فویل آلومینیومی درست کنید.

برای این کار کافی است کمی سبزیجات معطر (مثل کرفس، پیاز، سیر، قارچ، هویج یا…) را به همراه کمی نشاسته مثل سیب زمینی به همراه مقداری آب و هر گونه روغنی که در لوازمتان دارید، داخل یک تکه فویل آلومینیومی بپیچید و روی زغال بگذارید تا حسابی پخته شوند. این روش حتی بعد از کار به تمیزکاری هم احتیاجی ندارد!

این تکنیک ها را برای برنامه طبیعتگردی بعدی تان اجرا کنید.

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *