ایده های زیبا برای تم شب یلدا

 این بار در رونیتا برای شما کاربران عزیز ایده های زیبا برای تم شب یلدا را تهیه نموده ایم که شما با استفاده از این تم زیبا می توانید مهمانی زیبا و یا جشن تولد خاص برای فرزندان خود بگیرید.با ما در رونیتا با ااین ایده زیبا همراه باشید.

تم هندوانه

تم هندوانه یا تم یلدا در فصل تابستان بخاطر گرم بودن هوا دوست داشتنی هست و در زمستان مناسب شب یلدا و جشن و میهمانیهای یلدا هست.تمی شاد همراه با رنگهای پر از انرژی و محبوب کودکان هست. بشقاب های سبز و قرمز تهیه کنید برای دسر یلدا انواع ژله و کرم در سه رنگ سبز، قرمز و سفید درست کنید .

اگر قصد برگزاری جشن تولد یا میهمانی با تم هندوانه دارید ما چند ایده برای تزیینات با هندوانه برای شما داریم.

کیک هندوانه

 

 

 

بستنی هندوانه ای

گوشت هندوانه در آورید،بگذارید داخل فریزر کمی یخ بزند و به شکل اسکوپ در آورده و بر روی نون بستنی قیفی بچینید تا یک بستنی هندوانه‌ای خنکی داشته باشید.

همچنین می توانید با دیدن این آموزش این بستنی زیبا را تهیه نمایید آموزش تهیه بستنی هندوانه یخی  و  طرز تهیه بستنی یخی میوه ای در منزل

کاپ کیک هندوانه

هر دستور کاپ کیکی که دوست داشتید، امتحان کنید.فقط باید داخل مایع کاپ کیک چیپس شکلاتی بریزید تا شکل تخم هندوانه در بیایید و کمی هم رنگ خوراکی قرمز اضافه کنید.برای روی کاپ کیک هندوانه خامه زده شده با رنگ سبز ترکیب کنید.

ژله هندوانه

یک پرتقال از وسط نصف کنید و محتویات داخل آنرا خارج کنید.ژله هندوانه داخل پوست پرتقال بریزد و وقتی ژله سفت شد شکل قا‌چ‌های هندوانه برش بزنید و با چیپس شکلاتی تزیین کنید.

اگر دوست دارید این ژله بستنی را تهیه نمایید مشاهد نمایید طرز تهیه ژله در پوست هندوانه

تزیین بادکنک با تم هندوانه

با ماژیک نقطه‌هایی بر روی بادکنک‌های قرمز نقاشی کنید.

دو مدل ریسه برای تزیین تم هندوانه

ریسه هندوانه با کاغذ کاپ کیک

دو رنگ کاغذ کاپ کیک قرمز و سبز تهیه کنید و مانند شکل تا بزنید و داخل هم قرار دهید.مناسب برای تزیینات شب یلدا

ریسه هندوانه یا الگوی هندوانه و سفره توری گرد

برای درست کردن این ریسه هندوانه ابتدا الگوی هندوانه را دانلود کنید و به تعداد لازم پرینت بگیرید .طبق خط‌های مشخص شده تا بزنید .سفره کاغذی توری از وسط تا بزنید و لبه الگوی هندوانه با چسب حرارتی به لبه خط وصل سفره توری بچسبانید.سفره توری از روی نخ کلفت به فواصل منظم آویزان کنید تا ریسه شما درست شود.

گیفت شب یلدا

 

هر جشن تولد یا میهمانی برای بچه‌ها با جایزه دوست داشتنی‌تر هست. کیف مدل هندوانه درست کنید و داخل آنرا پر از شیرینی و تنقلات کنید تا هدیه شب یلدا برای کودکان درست کنید. یک بشقاب یکبار مصرف سفید را طرح هندوانه رنگ آمیزی کنید.از وسط تا بزنید و لبه‌ها با چسب حرارتی یا منگنه بهم وصل کنید.قبل از اینکه کامل همه لبه‌ها بهم وصل کنید، هدیه مورد نظر داخل کیف هندوانه بریزید و بچه‌ها غافلگیر کنید.

همچنین مشاهده نمایید :

آموزش ساخت جعبه کادو به شکل میوه

آموزش ساخت کاردستی با بشقاب یکبار مصرف

تزیین هندوانه

همچنین مشاهده نماید مطالب قبلی ما با موضوع روش زیبا برای تزیین هندوانه برای کودکان

در تم هندوانه شما از انواع میوه‌های تازه برای تزیین می‌توانید استفاده کنید و با غالب‌های مختلف برش‌های زیبایی از هندوانه را می‌توانید درست کنید و تزیینات زیبایی برای خوراکی شب یلدا داشته باشید.

کیک هندوانه تازه

همچنین می توانید از آموزش های زیر برای ساخت کیک هندوانه خود استفاده نمایید :

آموزش تزیین هندوانه به شکل کیک خامه ای

آموزش تزیین هندوانه به شکل پیتزای خوشمزه

 

تزیین هندوانه

با برش پوست هندوانه عدد سال تولد کودکتان را در آورید.برای تزیین میز تولد بسیار چشمگیر و جذاب هست.

گلدان هندوانه

با هندوانه گلدان گل درست کنید.داخل هندوانه را خالی کنید. ساقه گل ها متناسب با ارتفاع هندوانه قیچی کنید و گل‌ها داخل آن بچینید.یک تزیین زیبا برای تم هندوانه و مناسب میهمانی شب یلدا

سالاد هندوانه‌ای

همچنین مشاهده نمایید 

طرز تهیه لیموناد هندوانه

طرز تهیه لیموناد توت فرنگی

لباس مناسب تم هندوانه


 

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *