آموزش ساخت گل های معطر با استفاده از پوست پرتغال

امروز در رونیتا برای کاربران عزیز سایت رونیتا آموزش ساخت گل های معطر با استفاده از پوست پرتغال و همچنین برخی دیگر از کاربرد های پوست پرتغال را تهیه نموده ایم. شما می توانید با استفاده از این گل های ساخته شده با پوست پرتغال به اتاق خود عطری دل انگیز را اضافه نمایید.

راستی کانال رونیتا رو حتما دنبال کنید عضویت در کانال رونیتا

برای این کار با ما در رونیتا همراه باشید.

شما می توانید از پوست پرتغال گل های متعددی را تهیه نمایید و سپس گلدانی زیبا را تهیه و دکوری زیبا را برای خود خلق نمایید.

کاربردهای جالب پوست پرتقال که شاید آن ها را نمی دانستید!

چنانچه شما خواهان پوستی روشن و صاف هستید، پوست پرتقال را در گاز پانسمان قرار داده و از آن به عنوان یک اسفنج در حال دوش گرفتن استفاده کنید. این روش ساده ترین لایه برداری بدن است، که وجود دارد.
از دیگر کاربردهای آن برای دفع حشرات است. پوست پرتقال را در مکان هایی که امکان وجود پشه، مورچه ها و شب پره هست، قرار دهید. برخی عناصر  موجود در پوست پرتقال ، باعث دورشدن این حشرات از محل می شوند.
از بین بردن بوی کفش از دیگر کاربردهای پوست پرتقال است. در صورتی که پوست پرتقال را در کیف،لباس و یا کفش خود قرار دهید به طور کامل بوی ناخوشایند آن را جذب می کند.
پوست پرتقال هم چنین به عنوان ماده پاک کننده نیز قابل استفاده است.پوست پرتقال را در شیشه ای بریزید و روی آن سرکه سیب بریزید به گونه ای که روی آن را پوشش دهد. این ماده را به مدت چند هفته در یخچال نگهدارید و گاهی آنرا به هم بزنید. بعد از این مدت ، این ماده را در بطری بریزید و از آن برای تمیز کردن پنجره ها و کف استفاده کنید.
در صورتی که رسوب لکه های آب روی شیر آب برای شما ناخوشایند است، با استفاده از درون پوست پرتقال می توانید به راحتی آن ها را پاک کنید.
همانطور که می دانید  پرتقال بوی خوشایندی دارد.شما می توانید پوست را نیز در فر قرار دهید تا خشک شود و آن را در کیسه های پارچه ای بریزید و در هرمکانی که مایل بودید قرار دهید و از بوی خوش آن استفاده کنید.
در نهایت می توانید از پرتقال به عنوان شمع استفاده کنید؛ بدین صورت که با دقت ، نیمی از پوست پرتقال را بگیرید و آن را چرب کنید و فتیله را در آن قرار دهیدو آن را روشن کنید و از بوی خوشایند پرتقال لذت ببرید.

آموزش ساخت گل های معطر با استفاده از پوست پرتغال

نویسنده مطلب: admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *